اطلاعات تماس
کارخانه:منطقه ویژه اقتصادی سیرجان,قطعه صنعتی شماره 56

دفتر مرکزی:اصفهان,میدان انقلاب,مجتمع تجاری انقلاب,طبقه دوم,شماره 206

 کد پستی:14157-81336

تلفن:      32218308-031
تلفاکس:  32228561-031
مشاوره رایگان 09128291700
        فقط در ساعات اداری
 
 
1400 ارديبهشت
دوشنبه
20
آمار بازدید
  • کل بازدید : 148027
  • بازدید امروز : 14
  • بازدید دیروز : 116
  • بازدید این ماه : 824
  • آخرین بازدید : دوشنبه 20 ارديبهشت 1400 (02:28) ق.ظ
 
تبلیغات
بانک اطلاعات صنعت ایران - www.besi.co
 
 جهت پیشگیری ازمرگ و میربیماران,ناشی ازعفونت وآلودگیهای سطوح بیمارستانی که دراثرخلل و فرج ورطوبت پدیدمی آید,اجرای کفپوشهای پلی اورتان انحصاری این شرکت بهترین گزینه میباشد

کفپوش بیمارستانی

 کفپوش بیمارستانی ، کفپوش بهداشتی
سطوح کف بیمارستان و دیگر مراکز خدمات پزشکی محیطی است که باکتری ها در آن تجمع می کنند. خطر سرایت بیماری در بیمارستانهایی که نظافت کف در آن ها به خوبی انجام نشود بسیارزیاد است. مواد ویژه ای وجود دارند که نظافت کف بیمارستان را ساده می کنند. باکتری ها در سطوح غیر متخلخل نفوذ نمی کنند و مواد شوینده پایه الکلی بر روی آن ها در برابر گرد و غبار بهتر عمل می کنند. بر این سطوح(کفپوشهای پلی اورتان ) لکه های باقی مانده از محلول های شوینده ساده تر پاک می شوند.از سوی دیگر تجمع افراد در سالن ها و راهروهای بیمارستان ها بسیار بالاست. بنابراین کفپوش انتخابی برای این مکان باید دارای مقاومت بالا در برابر سایش باشد. علاوه بر این کفپوش نباید لغزنده باشد تا از صدمات ناشی از سر خوردن بیماران و پرسنل بیمارستان جلوگیری شود.
هدف از استفاده از کف پوشهای پلی اورتان ایجاد سطحی مسطح و پاکیزه است که دارای استحکام کافی در برابر تنش های اعمال شده بر سطح می باشد. مواردی که در زمان انتخاب کفپوش بیمارستان بایستی در نظر گرفته شود عبارتند از : سهولت جا به جایی تجهیزات مانند ویلچر, گاری , برانکار, پرتو نگارهای اشعه ایکس , نظافت و نگهداری سطح کف پوش,کاربری و غیر لغزنده بودن سطح.
مهمتریم ویژگی کف پوشهای پلی اورتان بهداشتی و انتی باکتریال بودن ان است.باکتری ها معمولاً بر سطح کف پوشها ی معمولی قرار میگیرند و با توجه به حضورآلودگی های بیماری زا در بیمارستان ها خطرات ناشی از حضور باکتری ها بر سطح در این مکان ها از دیگر مکان ها بالاتر است.
مناسب ترین نوع مواد مصرفی به عنوان کفپوش در بیمارستان ها, کفپوشهای پلی اورتان هستند که دارای سطوح غیر متخلخل هستند و به میکروارگانیسم ها اجازه ی نفوذ به درون خود را نمی دهند, در نتیجه نظافت سطح با استفاده از مواد ضد عفونی کننده  موفقیت آمیز خواهد بود. با توجه به وجود درز در صورت استفاده از سرامیک , موزاییک و سنگ امکان نفوذ میکرو ارگانیسم ها به درون درزها و رشد و نمو آن ها در این مکان ها وجود خواهد داشت که با شستشوی ساده ی سطح با مواد ضد عفونی کننده از بین نخواهد رفت. بنابراین مناسب ترین گزینه استفاده از مواد غیر متخلخل و یکپارچه و بدون درز سیستم های کفپوش رزینی بر پایه پلی اورتان است.این کفپوشها در برابر مایعاتی مانند آب, محلول های ضد عفونی کننده و خون نفوذ ناپذیرند, بنابراین نظافت سطح را ساده تر می کنند.
بنابر انچه گفته شد از جمله مهمترین ویژگی های مورد نیاز از کفپوشهای پلی اورتان بهداشتی  در این مکان ها عبارت است از :
 یکپارچه بودن کفپوش پلی اورتان: یکپارچه بودن کفپوش و عدم درز و شکاف احتمال تجمع گرد و غبار و آلودگی را کاهش می دهد.
عدم نفوذ آب به سطح کفپوش: سطح کفپوش نبایستی متخلخل باشد , سطح بایستی کاملاً آب بند بوده , روغن و مواد دیگر بر سطح آن پخش نشود, در برابر تمامی مواد شیمیایی مقاوم بوده و در اثر تماس دچار لکه میشود.
ساده تمیز شونده : در مکان های بهداشتی کف ساختمان روزانه چندین مرتبه نظافت می شود. در نتیجه کف پوش  باید ویژگی ساده تمیز شوندگی را دارا باشد. همچنین در برابر مواد ضد عفونی کننده نیز مقاومت داشته باشد چرا که در این مکان ها کف بایستی ضد عفونی شود.
سخن روز
وارد عمل شدن بدون برنامه ریزی علت همه شکست هاست
 
تصاویر در یک نگاه

کارخانه ال جی (گلدیران)

کارخانه ال جی (گلدیران)

بیمارستان سوانح سوختگی

بیمارستان سوانح سوختگی

بیمارستان الزهرا اصفهان

بیمارستان الزهرا اصفهان

بیمارستان الزهرا اصفهان

بیمارستان الزهرا اصفهان